• I miejsce w swojej kategorii w XVI Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Patriotycznej w Myszkowie - 11. 2011r.
  • I miejsce w VIII Regionalnym Przeglądzie Pieśni Pasyjnej i Pokutnej w Sanktuarium św. Antoniego w Koziegłówkach - Lgocie Górnej - 03. 2012r.
  • III miejsce w kategorii zespołów parafialnych na XX Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie - 01. 2014r.
  • Nagroda Starosty Będzińskiego w Dziedzinie Twórczości Artystycznej, Upowszechniania i Ochrony Kultury - 03. 2014r.
  • I miejsce w swojej kategorii na IV Jurajskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Łazach - 01. 2019r.
  • I miejsce w kategorii zespołów dorosłych na XXVI Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Ślemieniu - 01. 2019r.